Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Tyristorit - SCR - moduulit MSFC90-08
Microsemi Corporation MSFC90-08
Osa numero
MSFC90-08
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
MOD THYRISTOR DIODE DBLR 90A SF1
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tyristorit - SCR - moduulit
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MSFC90-08
Osan tila Obsolete
Rakenne Series Connection - SCR/Diode
SCR: iden määrä, diodit 1 SCR, 1 Diode
Jännite - Pois päältä 800V
Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) 90A
Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) -
Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) 3V
Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) 150mA
Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) 2000A @ 50Hz
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 250mA
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)