Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD36KP85AE3
Microsemi Corporation MPLAD36KP85AE3
Osa numero
MPLAD36KP85AE3
Kuvaus
TVS DIODE 137VC 263A PLAD
Microsemi Corporation
    16.70250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD36KP85AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 85V
Jännite - erittely (min) 94.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 137V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 263A
Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)