Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD36KP18A
Microsemi Corporation MPLAD36KP18A
Osa numero
MPLAD36KP18A
Kuvaus
TVS DIODE 30.8VC 1169A PLAD
Microsemi Corporation
    16.70250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD36KP18A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 18V
Jännite - erittely (min) 20V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 30.8V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1169A(1.169kA)
Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)