Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD30KP33AE3
Microsemi Corporation MPLAD30KP33AE3
Osa numero
MPLAD30KP33AE3
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC PLAD
Microsemi Corporation
    15.18000/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD30KP33AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 33V
Jännite - erittely (min) 36.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 564A
Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)