Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD30KP22AE3
Microsemi Corporation MPLAD30KP22AE3
Osa numero
MPLAD30KP22AE3
Kuvaus
TVS DIODE 22VWM 36.4VC PLAD
Microsemi Corporation
    15.18000/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD30KP22AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 22V
Jännite - erittely (min) 24.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 36.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 822A
Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)