Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD18KP54A
Microsemi Corporation MPLAD18KP54A
Osa numero
MPLAD18KP54A
Kuvaus
TVS DIODE 87.1VC 207A PLAD
Microsemi Corporation
    15.10480/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD18KP54A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 54V
Jännite - erittely (min) 60V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 87.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 207A
Teho - huippukulma 18000W (18kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)