Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD15KP33AE3
Microsemi Corporation MPLAD15KP33AE3
Osa numero
MPLAD15KP33AE3
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC PLAD
Microsemi Corporation
    10.80720/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD15KP33AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 33V
Jännite - erittely (min) 36.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 282A
Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)