Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD15KP18A
Microsemi Corporation MPLAD15KP18A
Osa numero
MPLAD15KP18A
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC PLAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    10.80720/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD15KP18A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 18V
Jännite - erittely (min) 20V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 29.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 516A
Teho - huippukulma 15000W (15kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)