Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLJ20CAE3
Microsemi Corporation MASMLJ20CAE3
Osa numero
MASMLJ20CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Microsemi Corporation
    4.47702/pcs
  • 114 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLJ20CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 20V
Jännite - erittely (min) 22.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 32.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)