Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLJ150CAE3
Microsemi Corporation MASMLJ150CAE3
Osa numero
MASMLJ150CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Microsemi Corporation
    4.47702/pcs
  • 114 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLJ150CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 150V
Jännite - erittely (min) 167V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 243V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)