Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMLG78CAE3
Microsemi Corporation MASMLG78CAE3
Osa numero
MASMLG78CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 78VWM 126VC DO215AB
Microsemi Corporation
    4.60928/pcs
  • 111 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMLG78CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 78V
Jännite - erittely (min) 86.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 22.8A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)