Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMCJLCE51AE3
Microsemi Corporation MASMCJLCE51AE3
Osa numero
MASMCJLCE51AE3
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MASMCJLCE51AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 51V
Jännite - erittely (min) 56.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)