Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMCG10A
Microsemi Corporation MASMCG10A
Osa numero
MASMCG10A
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 10VWM 17VC DO215AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    2.82864/pcs
  • 180 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMCG10A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 10V
Jännite - erittely (min) 11.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 17V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 88.2A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)