Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMCJ7.5AE3
Microsemi Corporation MASMCJ7.5AE3
Osa numero
MASMCJ7.5AE3
Kuvaus
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
Microsemi Corporation
    3.24583/pcs
  • 157 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMCJ7.5AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 7.5V
Jännite - erittely (min) 8.33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 116.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)