Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMCG43A
Microsemi Corporation MASMCG43A
Osa numero
MASMCG43A
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    3.36793/pcs
  • 152 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMCG43A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 43V
Jännite - erittely (min) 47.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)