Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMBJ7.5CAE3
Microsemi Corporation MASMBJ7.5CAE3
Osa numero
MASMBJ7.5CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AA
Microsemi Corporation
    3.05252/pcs
  • 167 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMBJ7.5CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 7.5V
Jännite - erittely (min) 8.33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.5A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)