Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MASMBG16CAE3
Microsemi Corporation MASMBG16CAE3
Osa numero
MASMBG16CAE3
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC DO215AA
Microsemi Corporation
    2.87952/pcs
  • 177 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MASMBG16CAE3
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 16V
Jännite - erittely (min) 17.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)