Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MART100KP40AE3
Microsemi Corporation MART100KP40AE3
Osa numero
MART100KP40AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 78.6VC CASE5A
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MART100KP40AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 40V
Jännite - erittely (min) 44.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 78.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Teho - huippukulma 100000W (100kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo DO-204AR, Axial
Toimittajan laitepaketti Case 5A (DO-204AR)