Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MALCE30AE3
Microsemi Corporation MALCE30AE3
Osa numero
MALCE30AE3
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC AXIAL
Tuoteparametri
Osa numero MALCE30AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 30V
Jännite - erittely (min) 33.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 48.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)