Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MALCE16AE3
Microsemi Corporation MALCE16AE3
Osa numero
MALCE16AE3
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC AXIAL
Tuoteparametri
Osa numero MALCE16AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 16V
Jännite - erittely (min) 17.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 26V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 57A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)