Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MA5KP58AE3
Microsemi Corporation MA5KP58AE3
Osa numero
MA5KP58AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 94VC DO204AR
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MA5KP58AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 58V
Jännite - erittely (min) 64.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 93.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53A
Teho - huippukulma 5000W (5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)