Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - sillan tasasuuntaajat APTDF200H20G
Microsemi Corporation APTDF200H20G
Osa numero
APTDF200H20G
Kuvaus
DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero APTDF200H20G
Osan tila Obsolete
Diodityyppi Single Phase
tekniikka Standard
Jännite - Peak Reverse (Max) 200V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 285A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 3V @ 200A
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 150µA @ 1200V
Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ)