Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Transistorit - IGBTit - Moduulit APT65GP60J
Microsemi Corporation APT65GP60J
Osa numero
APT65GP60J
Kuvaus
IGBT 600V 130A 431W SOT227
Perhe
Transistorit - IGBTit - Moduulit
Microsemi Corporation
    18.44000/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APT65GP60J
Osan tila Not For New Designs
IGBT-tyyppi PT
kokoonpano Single
Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) 600V
Nykyinen - Collector (Ic) (Max) 130A
Teho - Max 431W
Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 65A
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1mA
Tulo kapasitanssi (Cies) @ Vce 7.4nF @ 25V
panos Standard
NTC Thermistor No
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)