Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset APT10SCD120K
Microsemi Corporation APT10SCD120K
Osa numero
APT10SCD120K
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A TO220
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
Microsemi Corporation
    5.42000/pcs
  • 10 pcs
    4.87950/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero APT10SCD120K
Osan tila Active
Diodityyppi Silicon Carbide Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 1200V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 10A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 1.5V @ 10A
Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)