Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta AC-tuulettimet LPC80B99-BWHR
Mechatronics Fan Group LPC80B99-BWHR
Osa numero
LPC80B99-BWHR
Valmistaja
Mechatronics Fan Group
Kuvaus
FAN AXIAL 80X25MM 90-264VAC WIRE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
AC-tuulettimet
Mechatronics Fan Group
    14.27375/pcs
  • 4 pcs
Tuoteparametri
Osa numero LPC80B99-BWHR
Osan tila Active
Jännite - Nimellisjännite -
Koko / ulottuvuus Square - 80mm L x 80mm H
Leveys 25.00mm
Ilmavirta 48.0 CFM (1.35m³/min)
Staattinen paine 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Laakerityyppi Ball
Tuulettimen tyyppi Tubeaxial
ominaisuudet Electronic Commutation (EC)
melu 40 dB(A)
Teho (wattia) 4.00W