Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V751CA32
Littelfuse Inc. V751CA32
Osa numero
V751CA32
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 1200V 25KA DISC 32MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero V751CA32
Osan tila Obsolete
Varistorin jännite (min) 1080V (1.08kV)
Varistorin jännite (tyypin) 1200V (1.2kV)
Varistorin jännite (maksimi) 1320V (1.32kV)
Nykyinen - Surge 25kA
energia 700J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 750VAC
Suurin DC Volts 970VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 800pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Disc 32mm