Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit V660LS100B
Littelfuse Inc. V660LS100B
Osa numero
V660LS100B
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero V660LS100B
Osan tila Obsolete
Varistorin jännite (min) 940V
Varistorin jännite (tyypin) 1020V (1.02kV)
Varistorin jännite (maksimi) 1100V (1.1kV)
Nykyinen - Surge 6.5kA
energia 250J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 660VAC
Suurin DC Volts 850VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 400pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Disc 20mm