Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - tyristorit P1504UALTP
Littelfuse Inc. P1504UALTP
Osa numero
P1504UALTP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
SIDACTOR 4CHP 280V 150A MS013
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - tyristorit
Littelfuse Inc
    1.19852/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero P1504UALTP
Osan tila Active
Jännite - Breakover 180V, 360V
Jännite - Pois päältä 140V, 280V
Jännite - tilassa 4V
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
Elementtien määrä 4
kapasitanssi 25pF, 40pF