Koti Tuoteseloste Piirin suojaus PTC Resettable Sulakkeet MICROSMD050F-2
Littelfuse Inc. MICROSMD050F-2
Osa numero
MICROSMD050F-2
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
POLYSWITCH 0.50A RESET FUSE SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PTC Resettable Sulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero MICROSMD050F-2
Osan tila Active
Tyyppi Polymeric
Jännite - maks 13.2V
Nykyinen - Max 40A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 500mA
Nykyinen - Trip (It) 1A
Aikaa matkaan 50ms
Resistance - Initial (Ri) (Min) 250 mOhm
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 900 mOhm
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Arvioinnit -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 1210 (3225 Metric), Concave
Koko / ulottuvuus 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.024" (0.62mm)