Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet LSRK2.25T
Littelfuse Inc. LSRK2.25T
Osa numero
LSRK2.25T
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 2.25A 600VAC/300VDC
Tuoteparametri
Osa numero LSRK2.25T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 2.25A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC 300V
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)