Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet LSRK02.8T
Littelfuse Inc. LSRK02.8T
Osa numero
LSRK02.8T
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 2.8A 600VAC/300VDC
Tuoteparametri
Osa numero LSRK02.8T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 2.8A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC 300V
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm)