Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet KLSR050.T
Littelfuse Inc. KLSR050.T
Osa numero
KLSR050.T
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero KLSR050.T
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 50A
Jännitearvot - AC 600V
Jännitearvot - DC 300V
Vasteaika Fast
Sovellukset Electrical, Industrial
ominaisuudet -
luokka RK1
hyväksynnät CE, CSA, UL
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 200kA AC, 20kA DC
Asennustyyppi Holder
Pakkaus / kotelo Cartridge, Non-Standard
Koko / ulottuvuus 1.063" Dia x 5.500" L (27.00mm x 139.70mm)