| Osa numero | GTCS25-251M-R05-CT-2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: GTCS25-251M-R05-CT-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: GDT 470V 15% 5KA SURFACE MOUNT
Varastossa: 837
Kuvaus: GDT 150V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
Varastossa: 3000
Kuvaus: GDT 400V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
Kuvaus: GDT 350V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
Kuvaus: GDT 300V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
Kuvaus: GDT 250V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT
Kuvaus: GDT 420V 20% 2.5KA SURFACE MOUNT