Koti Tuoteseloste Piirin suojaus PTC Resettable Sulakkeet 72R030XPR
Littelfuse Inc. 72R030XPR
Osa numero
72R030XPR
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
PTC RESETTABLE 72V .300A RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PTC Resettable Sulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 72R030XPR
Osan tila Active
Tyyppi Polymeric
Jännite - maks 72V
Nykyinen - Max 40A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 300mA
Nykyinen - Trip (It) 600mA
Aikaa matkaan 3s
Resistance - Initial (Ri) (Min) 880 mOhm
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 2.1 Ohm
Vastus - 25 ° C (tyypillinen) -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Arvioinnit -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.291" Dia x 0.122" W (7.40mm x 3.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.500" (12.70mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.201" (5.10mm)