Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0TLS010.TXLB
Littelfuse Inc. 0TLS010.TXLB
Osa numero
0TLS010.TXLB
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 10A 170VDC CYLINDR
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
    13.06100/pcs
  • 10 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 0TLS010.TXLB
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge
Nykyinen arvostelu 10A
Jännitearvot - AC -
Jännitearvot - DC 170V
Vasteaika Fast
Sovellukset Telecom
ominaisuudet -
luokka -
hyväksynnät CE, UR
Käyttölämpötila -
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 100kA
Asennustyyppi Bolt Mount
Pakkaus / kotelo Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Koko / ulottuvuus 0.563" Dia x 1.580" L (14.30mm x 40.13mm)