Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Sähköiset, Erikoisulakkeet 0CNN040.V
Littelfuse Inc. 0CNN040.V
Osa numero
0CNN040.V
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE STRIP 40A 125VAC/48VDC BOLT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Sähköiset, Erikoisulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 0CNN040.V
Osan tila Active
Sulaketyyppi Fuse Strip
Nykyinen arvostelu 40A
Jännitearvot - AC 125V
Jännitearvot - DC 48V