Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 0239.080MXP
Littelfuse Inc. 0239.080MXP
Osa numero
0239.080MXP
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE 80MA 250VAC 5X20 SLOW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
Tuoteparametri
Osa numero 0239.080MXP
Osan tila Active
Sulaketyyppi Cartridge, Glass
Nykyinen arvostelu 80mA
Jännitearvot - AC 250V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Slow
Pakkaus / kotelo 5mm x 20mm
Asennustyyppi Holder
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 35A
Sulaminen I²t 0.025
hyväksynnät CE, UL
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)