Koti Tuoteseloste Piirin suojaus sulakkeet 0216.080H
Littelfuse Inc. 0216.080H
Osa numero
0216.080H
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Kuvaus
FUSE CERAMIC 80MA 250VAC 5X20MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
sulakkeet
Littelfuse Inc
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 0216.080H
Osan tila Obsolete
Sulaketyyppi Cartridge, Ceramic
Nykyinen arvostelu 80mA
Jännitearvot - AC 250V
Jännitearvot - DC -
Vasteaika Fast
Pakkaus / kotelo 5mm x 20mm
Asennustyyppi Holder
Breaking Capacity @ Nimellisjännite 1.5kA
Sulaminen I²t 0.00084
hyväksynnät CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Väri -
Koko / ulottuvuus 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Liittyvät tuotteet
021-41-02R01
Valmistaja: 3M
Kuvaus: 3M BELT 021-41-02R01, 59 IN
Varastossa: 0
RFQ 14.28000/pcs
021-14-00R01
Valmistaja: 3M
Kuvaus: 3M AIRFLOW INDICATOR 021-14-
Varastossa: 0
RFQ 8.24000/pcs
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: DK4 LD/35; 24VDC GN TP+
Valmistaja: Molex, LLC
Kuvaus: CABLE FFC JUMPER 0.50MM
RFQ -
021,AL
Valmistaja: Serpac
Kuvaus: BOX ABS ALMOND 4.1"L X 2.6"W
Varastossa: 3
021,BK
Valmistaja: Serpac
Kuvaus: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
Varastossa: 235
0210-A
Valmistaja: Davies Molding, LLC
Kuvaus: BOX PLASTIC BLACK 3.51"LX2.51"W