Linear Technology LTC1574CS-3.3#PBF
Osa numero
LTC1574CS-3.3#PBF
Valmistaja
Linear Technology
Kuvaus
IC REG BUCK INV 3.3V 16SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - tasavirtakytkimet
Linear Technology
    2.56200/pcs
  • 25 pcs
    1.73568/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero LTC1574CS-3.3#PBF
Osan tila Active
toiminto Step-Down
Lähdön kokoonpano Positive or Negative
topologia Buck
Tulostyyppi Fixed
Lähdöiden määrä 1
Jännite - Tulo (min) 4V
Jännite - Syöttö (maksimi) 18.5V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 3.3V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Nykyinen - lähtö 340mA, 600mA
Taajuus - Kytkentä Up to 200kHz
Synkroninen tasasuuntaja No
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Toimittajan laitepaketti 16-SOIC
Liittyvät tuotteet
LTC1574CS-3.3#PBF
Valmistaja: Linear Technology
Kuvaus: IC REG BUCK INV 3.3V 16SOIC
Varastossa: 226
RFQ 2.56200/pcs
LTC1574CS#PBF
Valmistaja: Linear Technology
Kuvaus: IC REG BUCK INV ADJ 16SOIC
Varastossa: 193
RFQ 2.56200/pcs
LTC1574CS-3.3#TRPBF
Varastossa: 0
LTC1574CS-5#TRPBF
Kuvaus: IC REG BUCK INV 5V 16SOIC
Varastossa: 0
LTC1574CS#TRPBF
LTC1574CS-5#PBF