Koti Tuoteseloste Suodattimet Power Line suodatinmoduulit FLLD3130AMHT6
KEMET FLLD3130AMHT6
Osa numero
FLLD3130AMHT6
Valmistaja
KEMET
Kuvaus
LINE FILTER 130A CHASS MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Power Line suodatinmoduulit
KEMET
    172.51000/pcs
  • 10 pcs
    166.75750/pcs
  • 25 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FLLD3130AMHT6
Osan tila Active
Suodatintyyppi Three Phase (Delta)
kokoonpano Single Stage
Jännite - Nimellinen DC -
Jännite - Nimellisjännite AC -
Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali) 305V
Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta) 530V
nykyinen 130A
Taajuus - käyttö 50/60Hz
Sovellukset General Purpose
hyväksynnät ENEC, UL
Käyttölämpötila -25°C ~ 100°C