Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot Wire Wrap KSW28B-0100
Jonard Tools KSW28B-0100
Osa numero
KSW28B-0100
Valmistaja
Jonard Tools
Kuvaus
WIRE 28AWG BLUE 100 FT CSW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Wire Wrap
OK Industries/Div of Jonard Ind Corp
Tuoteparametri
Osa numero KSW28B-0100
Osan tila Active
Wire Gauge 28 AWG
Johtimen halkaisija 0.013" (0.32mm)
Pituus 100' (30.5m)
Takki (eristys) Materiaali Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Takki (eristys) Halkaisija 0.024" (0.61mm)