Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot Wire Wrap KSW24R-0100
Jonard Tools KSW24R-0100
Osa numero
KSW24R-0100
Valmistaja
Jonard Tools
Kuvaus
WIRE 24 AWG RED 100 FT CSW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Wire Wrap
OK Industries/Div of Jonard Ind Corp
Tuoteparametri
Osa numero KSW24R-0100
Osan tila Active
Wire Gauge 24 AWG
Johtimen halkaisija 0.019" (0.50mm)
Pituus 100' (30.5m)
Takki (eristys) Materiaali Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Takki (eristys) Halkaisija 0.030" (0.76mm)