JAE Electronics FI-DP58CL PLUG
Osa numero
FI-DP58CL PLUG
Valmistaja
JAE Electronics
Kuvaus
PLUG 58POS COAX DISCRETE WIRE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Suorakulmaiset liittimet - vapaasti riippuva, ​​paneelin kiinnitys
JAE Electronics
    1.23000/pcs
  • 204 pcs
Tuoteparametri
Osa numero FI-DP58CL PLUG
Osan tila Active
Liittimen tyyppi Plug
Yhteystyyppi Outer Shroud Contact
Sijoitusten määrä 58
Piki 0.020" (0.50mm)