| Osa numero | IDT74LVC4245AQG |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Kääntäjän tyyppi | Voltage Level |
| Kanavan tyyppi | Bidirectional |
| Piirien määrä | 1 |
| Kanavat per piiri | 8 |
| Jännite - VCCA | 4.5V ~ 5.5V |
| Jännite - VCCB | 2.7V ~ 3.6V |
| Tulosignaali | - |
| Lähtösignaali | - |
| Tulostyyppi | Tri-State, Non-Inverted |
| Datanopeus | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 24-QSOP |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADD DVR 1-2BIT TRI-ST 80TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADD DVR 1-2BIT TRI-ST 80TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADD DVR 1-2BIT TRI-ST 80TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC ADD DVR 1-2BIT TRI-ST 80TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC D-TYPE POS TRG SNGL 56TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC D-TYPE POS TRG SNGL 56TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC UNIV BUS DVR 18BIT 56TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC UNIV BUS DVR 18BIT 56TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: TXRX 18BIT BUS 3.3V 3ST 56-TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: TXRX 18BIT UNIV BUS 3ST 56-TSSOP
Varastossa: 0