| Osa numero | 9DBL411BKILFT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| PLL | No |
| Päätarkoitus | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| panos | HCSL |
| ulostulo | LP-HCSL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:4 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| Taajuus - maks | 150MHz |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 20-VFQFPN (4x4) |
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FANOUT BUFF DIFF 20-QFN
Varastossa: 300
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FANOUT BUFF DIFF 20-TSSOP
Varastossa: 279
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FAN/BUFF DIFF 20-VFQFPN
Varastossa: 2636
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FANOUT BUFFER 4OUTPUT 20-QFN
Varastossa: 2500
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK FANOUT/BUFF DIFF 20TSSOP
Varastossa: 163
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FAN/BUFF DIFF 20TSSOP
Varastossa: 1287
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK FANOUT/BUFF DIFF 20TSSOP
Varastossa: 1028
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FAN/BUFFER DIFF 20-VFQFPN
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FAN/BUFFER DIFF 20TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC FANOUT BUFF DIFF 20-TSSOP
Varastossa: 0