Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Kello / Ajoitus - Sovelluskohtainen 9250CF-10LFT
IDT, Integrated Device Technology Inc 9250CF-10LFT
Osa numero
9250CF-10LFT
Valmistaja
IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus
IC TIMING GENERATOR 56-SSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kello / Ajoitus - Sovelluskohtainen
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 9250CF-10LFT
Osan tila Obsolete
PLL Yes
Päätarkoitus Intel CPU Servers
panos Crystal
ulostulo Clock
Piirien määrä 1
Suhde - Syöttö: Lähtö 1:27
Differentiaali - Tulo: Lähtö No/No
Taajuus - maks 133MHz
Jännitteensyöttö 3.135 V ~ 3.465 V
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Toimittajan laitepaketti 56-SSOP
Liittyvät tuotteet
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1MH 70MA 17.5 OHM TH
Varastossa: 0
RFQ -
Valmistaja: Bourns Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH
Varastossa: 0
RFQ -
Kuvaus: FIXED IND 100NH 1.79A 25 MOHM TH
Kuvaus: FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 100UH 160MA 3.12 OHM