| Osa numero | 87332AMI-01LF |
|---|---|
| Osan tila | Last Time Buy |
| Tyyppi | Clock Generator |
| PLL | No |
| panos | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| ulostulo | ECL, LVPECL |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 1:1 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | Yes/Yes |
| Taajuus - maks | 500MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 2.375 V ~ 3.8 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HEADER 14POS 2MM VERT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HEADER 18POS 2MM VERT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HEADER 22POS 2MM VERT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HEADER 24POS 2MM VERT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HEADER 40POS 2MM VERT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Molex Connector Corporation
Kuvaus: CONN HEADER 50POS 2MM VERT SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN ECL/LVPECL 8-SOIC
Varastossa: 9000
Valmistaja: IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus: IC CLK GEN /2 ECL/LVPECL 8-SOIC
Varastossa: 7