| Osa numero | 845252AKILF |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| PLL | Yes with Bypass |
| panos | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| ulostulo | CML |
| Piirien määrä | 1 |
| Suhde - Syöttö: Lähtö | 2:2 |
| Differentiaali - Tulo: Lähtö | No/Yes |
| Taajuus - maks | 312.5MHz |
| Jakaja / Kerroin | Yes/No |
| Jännitteensyöttö | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-VFQFPN (5x5) |
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN ARRAY MALE 400POS SMD
Varastossa: 0