Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) Kello / Ajoitus - Sovelluskohtainen 843441AM-150LF
IDT, Integrated Device Technology Inc 843441AM-150LF
Osa numero
843441AM-150LF
Valmistaja
IDT, Integrated Device Technology Inc
Kuvaus
IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kello / Ajoitus - Sovelluskohtainen
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 843441AM-150LF
Osan tila Obsolete
PLL Yes
Päätarkoitus SAS, SAS-2, SATA CPU
panos Crystal
ulostulo LVPECL
Piirien määrä 1
Suhde - Syöttö: Lähtö 1:1
Differentiaali - Tulo: Lähtö No/Yes
Taajuus - maks 150MHz
Jännitteensyöttö 3.135 V ~ 3.465 V
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)