| Osa numero | 74CBTLV3245QG |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Bus Switch |
| Piiri | 8 x 1:1 |
| Itsenäiset piirit | 1 |
| Nykyinen - Suuri, matala | - |
| Jännitelähteen lähde | Single Supply |
| Jännitteensyöttö | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 20-QSOP |
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC BUS FET EXCH SWIT SGL 56TSSOP
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 24BIT FET BUS SW 56-TSSOP
Varastossa: 8000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 18BIT FET BUS-EXCH SW 48TSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 1:3 MUX/DEMUX 56-TSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 1:3 MUX/DEMUX 56-TSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 20BIT FET BUS SW 48-TSSOP
Varastossa: 10000
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC FET MUX/DEMUX SGL 56TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 1:3 MUX/DEMUX 56-SSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 12BIT 1:3 MUX/DEMUX 56-TVSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Texas Instruments
Kuvaus: IC 16BIT FET MUX/DEMUX 56-TSSOP
Varastossa: 0